Shtepi me Qera Data 30 12 2020 16 31 Post Id 287646. 95 000 Euro. Numri i dhomave 2. Rruga Dritan Hoxha Tirane jepet apartament 2 1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi afer ring center ne pallat te mireadministruar eshte i sapo rregulluar me paisje dhe dyshek te r. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni. E pozicionuar tek zona e Lagjes se re prane quot KMY quot tek Muzeumi i Deshmoreve. Pagesa 250 Euro Ambjenti 1 1 ose Garsoniere Ambjenti i mobiluar Siperfaqa 80. Numri i votave 8 Nuk ka ende asnje vleresim Shtepi me qera me ndarje qeraje dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane shtepi me qera me ndarje qeraje shtepi me qera me ndarje qerajelanguagealbanian Provimet me Zgjedhje Matura 2021 Modele Testesh dhe Skema Vleresimi Tezat e Matur s Shtet rore Matura Shtet rore Nd r Vite Matura 2021 Datat e provimeve Matura 2021 Jepet me qira shtepi private 1 1 Shkoder Shkoder ka foto 114 Enjte 21 Janar 2021 Apartament 1 1 me Qira ne Fresk Tek Fresku Tirane ka foto 160 Tirane jap me qera apartament 1 1 A BLK Kati 2 60 m 300 Euro Komuna e Parisit Komuna e Parisit Tirane ka foto 300 Merkure 20 Janar 2021 Shtepi me Qera 4 Shtator 2017 jap shtepi private me qera nje dhome dhe nje guzhine me porte avlli dhe oborr te vogel e kompletuar ndodhet ne lagjen Ali Baushi prane spitalit te femijeve cmimi 200 mije te vjetra nm i tel 0698899992 ose me shkruani ne inbox kush eshte i interesuar tna kontaktoji ju faleminderit shtepi banimi apartamente shtepi me qera shtepi ne shitje Page 66 Jepet shtepi me qera prane Kopshtit Botanik 2 1. com sht vendi i duhur p r ju sepse faqja jon e internetit ka shum p rdorues dhe shum shpallje t publikuara n shum kategori t ndryshme. 1033 Synes godt om. 2 310 likes 17 talking about this. shtepi me qera institut shtepi banimi apartamente shtepi me qera shtepi ne shitje Page 10 Cdo aktivitet nga 39 sht pi me qera 39 publikohet i pari dhe ne kohe reale. To connect with Shtepi me qera join Facebook today. Shtepi me qera ne Tirane me cmim te arsyeshem Shtepi me qera ne tirane garsoniere me qera shtepi me qera ne durres njoftime. Jun 19 2014 Fill in your details below or click an icon to log in Email required Address never made public . cmimi 20. 687 likes 3 talking about this. Urbi360 2020 Wopita Online Instagram Web Viewer. com Facebook Jap Marr Shtepi me Qera . fitnes. hyrje 2 1 e kompletuar 300 mije muaj. By Posta Juaj 2016. 1 041 likes. Email This BlogThis Shtepi me qera Sarande Sarand . shtepi me qera Shpija me qira agllavic Banesa 2020 shtepi ose banesa me qera dhoma me qera 150 me qira . Cmimet me te mira dhe me te lira ne treg Deshironi te blini ose te shisni apo jepni me qera Apartament Vila Shtepi Private Shtepi me Verande Garazh Dubleks Truall Komerciale Dyqane Zyra Toke Shitje Biznesi na kontaktoni ne 0692021009 ose email protected Jepet Shtepi Private me Qera 2 1 ne dalje te Kombinatit e mobiluar 1 kateshe me bodrrum Bace Oborr Cmimi 300 mij leke ne muaj. Dergoni sms cilat data i doni dhomat per te ditur me saktesi cmimin e tyre flm. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem nje dhome gjumi nje tualet dhe ballkon gjithashtu divanet qe ndodhen ne sallon kthehen ne krevat dopio. Jepet me qera sezonale Adresa plazhi i vjeter. Jul 06 2013 Shtepi me qera Saturday July 6 2013.


Shtepi me Qera.


1039 Synes godt om. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te. i Trenit Qera 1 80 m 2 1 Stacioni i Trenit fillimi i Blv. 1 043 likes. Century 21 Future ofron me qera shtepi 2 kateshe me oborr ne afersi te qendres. Cmimet me te mira dhe me te lira ne treg Deshironi te blini ose te shisni apo jepni me qera Apartament Vila Shtepi Private Shtepi me Verande Garazh Dubleks Truall Komerciale Dyqane Zyra Toke Shitje Biznesi na kontaktoni ne 0692021009 ose email protected Jepet me qera apartament 1 1 prane Sheshit Shqiponja. Vila jepet me qera ditore javore ose mujore Private Vila for Rent daily weekly or monthly Shtepi me Qera Tiran Shqip ri. Organizohet n sallon mjaft t bollsh m me kuzhin gatimi dy dhoma gjumi nj tualet dhe nje ballkon. Ambientet jane komode me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme kondicioner televizor internet etj. Sht pi n shitje ose me qera. Shtepi amp Dyqane me Qera ose per Sh tje FIER . 6 Prill 2014. E Premte 11 Dhjetor 2020 Leshohet shtepia me qera me oborr pishine te brendshme garazha 5 dhoma gjumi 4 banjo sallonet kuzhine. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose sht pi me qera n Itali. Shtepi ne shitje Tirane. Kerkim ne pasuri te paluajteshme me fjalet Shtepi me qera ali demi Agjensi imobiliare Tirane ne faqen e agjensise imobiliare RealEstate. Jepet apartament me qera 1 1 tek shkolla 7 Marsi.


Pavar sisht n se jeni duke k rkuar me fjal ky e Gazoniere me qera kategori Sht pi ose vendndodhje Tiran MerrJep. P r ta par apartamentin na kontaktoni shtepi me qera Uesli Didani 04 09 2020 SarandaWeb sht nj dritare komunikimi e themeluar m 28 Mars 2013 me q llim kryesor promovimin e vlerave turistike dhe kulturore t Sarand s.


Pran rrajonit nr 4 Nr cel 0682169094 Jap shtepi me qera 2 1e mobiluar me te gjitha kushtet shtepia ndodhet ne mistomame pallatet cabej cmimi 300 mi lek Shtepi me Qera Tirana. Previous Next. November 07 2020. Cmimi 20. 12 07 2020 Jepet me qera dyqan 66m2 ne pallat te ri gjashte katesh. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. 35 Km nga qendra Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2 Ambjenti 2 1 E Mobiluar. Jepet me qira nga 20. Shtepi Me Qera Guests can opt to stay in Shtepi Me Qera apartment when visiting Vlore. Shtepia ka nje siperfaqe prej 90m2 ofrohet e mobiluar dhe ka nje arredim te thjeshte. Cmimet me te mira dhe me te lira ne treg Deshironi te blini ose te shisni apo jepni me qera Apartament Vila Shtepi Private Shtepi me Verande Garazh Dubleks Truall Komerciale Dyqane Zyra Toke Shitje Biznesi na kontaktoni ne 0692021009 ose email protected Shtepi me qera ne Tirane . 2 ari Gjilan 6 Janar 2021 Shitet banesa 74 m2 Gjilan 27 Dhjetor 2020 Shitet banesa 76. Cmimi i qiras mujore sht 330 Euro. 2020. Shtepi Me qera Banes me qera shtepi me qira me qira banes Banesa me qira qira shtepi ne shitje banesa me qera Shtepi me qera shitet Banese nakarad Fush kosov banese me qera banes me qera ne prishtin mobile kauqa Banes me qera fushe kosov Shtepi private me qera qera Banesa me qera n fushkosov per 1 dit Garsoniere me qera GAZONJERK shitet shtepia. Shtepi amp Dyqane me Qera ose per Shitje FIER. Eshte e pershtatshme per familjare dhe studente.


Mitat Hixha ka foto Shtepi me qera Apartament banese me qera 1 1 Shitet toke truall 500 m2 Selite Prona ndodhet ne zonen e Selites eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile duke qene se ka qetesi dhe ajer te paster. per. pallat i vjeter . 9K likes 68 talking about this. Tirane Durres . Jump to. 195 Euro Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 1 E Mobiluar . shtepi me qera ne fresk shtepi me qera pallatet cabej 1 1 e pamobiluar shtepi me qera durres apartament institut shtepi me qera te oxhaku allias tiran qera 1 1 vasil shanto qytet studenti shtepi me qera 3 1 180 mije lek 150 mije leke pallatet agimi gtasoniere ne astir pallati me shigjeta gazonjere me qera tirane spitali nen tereza qsut shpi me. 21 Dhjetori Rruga e Kavajes Tirane Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e quot 21 Dhjetori Rruga e Kavajes quot 1. Shtepi me qera Tirane. Shtepi me Qera 1 1 Qytet Studenti Qera. Apartamenti ogranizohet ne sallon kuzhine dy dhoma gjumi njera nga te cilat me tualet brenda dy tualete me drite natyrale si dhe dy ballkone. Numri i votave 8 Nuk ka ende asnje vleresim 2020 Perla Real Estate Tirane Albania Perla Real Estate Apartament me qera Apartamente ne shitje Shtepi me qera Shtepi ne shitje Vleresim prone 0674074444 shtepi banimi apartamente shtepi me qera shtepi ne shitje Page 66 Agjensi Imobiliare Shitje Blerje Qera. This venue is able to accommodate 3 guests and features 1 bedroom as well as 1 bathroom. N se je duke k rkuar p r Shtepi me qera ne n Gjith Shqip rin MerrJep. Publicidad marketing. Jap Marr Shtepi me Qera Tirana Albania.


1043 Synes godt om. al sht vendi i duhur p r ju sepse faqja jon e internetit ka shum p rdorues dhe shum njoftime t publikuara n shum kategori t ndryshme. Jap Marr Shtepi me Qera Tiran Shqip ri.


Jepet Ap 1 1 Tek Stadiumi Dinamo Pallat I Ri . 5K likes 126 talking about this. Njoftime te. 5 m2 Gjilan 26 Dhjetor 2020 Shitet banesa n qend r t Gjilanit 20 Dhjetor 2020 Shitet banesa 86 m2 kati IV n Gjakov 11 Tetor 2020 Arkiva. Faleminderit. Shtepi amp Dyqane me Qera ose per Shitje FIER is on Facebook. The property is one mile from the Kuzum Baba. shtepi me qera fresku Jepet me qera kati i dyte i nje banese private i pamobiluar. Jepet me qera kati i par i vil s 2 kat she pran ish Fidanishtes blloku i vilave. July 12 2020 at. preferohen cift ose vajza te punesuara apo studente . Qyteti. Jepet me Qera Kjo shtepi 1 1 50 m2 e kompletuar ndodhet ne katin 4 ne kompleksin e ri dhe modern ANNA 200 m mbi Qytetin Studenti dhe jepet me qera 23. Modern Dhe Shume Cilesor 2 1 St. Cmimet variojne 3500 5600 lek nata ose 28 46 euro nata. 806 Me gusta 4 personas est n hablando de esto. 1 1 me sip rfaqe 60 m . K rkoni shpallje n MerrJep. 10 06 2020 . 08. Cmimet me te mira dhe me te lira ne treg Deshironi te blini ose te shisni apo jepni me qera Apartament Vila Shtepi Private Shtepi me Verande Garazh Dubleks Truall Komerciale Dyqane Zyra Toke Shitje Biznesi na kontaktoni ne 0692021009 ose email protected Shisni Blini Jepni me Qira Merrni me Qira Apartament 1 1 Apartament 2 1 Apartament 3 1 Shitje Biznesi Dyqan Zyra Komerciale Dubleks Shtepi Prone Tirane Durres Astir Kombinat Blloku Ali Demi Vasi Shanto Oxhaku Xhamlliku Kinostudio Brryli Liqeni i thate Liqeni Artificial 21 Dhjetori Don Bosko Fresku Kodra e Diellit Kamez Paskuqan Komuna e Parisit Stadiomi Dinamo Myslym Shyri Qytet Studenti Tirane jap me qera Vile 2 Katshe Kati 2 219 m2 2. Pavar sisht n se jeni duke k rkuar me fjal ky e shtepi me qera kategori Sht pi ose vendndodhje Gjilan MerrJep. Jepet Super Apartament Me Qera 1 1 Prane Gardes . Japim apartamente me qera ne tirane 24 07 2018 Shtepi me Qera . 104 likes 11 talking about this. Gjeni pron n tuaj n faqen e internetit n. 000 leke muaj.


shtepia eshte me te gjitha kushtet moderne. Locksmith Shihni k t listim n Indomio. 23 12 2020. 100 Euro TEG Jepet qera me vile tek kompleksi 92 quot Long Hill 92 quot nje prej komplekseve me te sigurte ne zone. shtepi me qera T gjitha Vendbanime Sht pi Tiran . Shtepi me qera ne Shengjin. 25 euro. Shtepi me Qera Tirana Albania. mimi 1750 eur muaj 045 584 613 044 888 422 045 584 719 0037744760020 viber WhatsApp metrobios hotmail. 30 000 Leke Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 1 E Mobiluar . Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera Shtepi Me Qera Rent An Apartament Shtepi me qera Rent an apartament offers a pleasant stay in Durres for up to 6 guests. 130m 2. To connect with Shtepi amp Dyqane me Qera ose per Shitje FIER join Facebook today. Me siperfaqe 60 m2. Zone e qete. Shtepi me Qera Data 28 12 2020 10 57 Post Id 286109. Shtepi Me Qera House For Rent Shtepi Me Qera House For Rent apartment overlooks the sea and offers proximity to Durres Castle. 450 Euro. Jepet me qera apartament sp 100 m2 Tirane ka foto Shtepi me qera Apartament banese me qera 2 1 Premte 25 Dhjetor 2020 Tirane jap me qera zyre Kati 2 87 m 800 Euro Qender Qender ka foto Shtepi me qera Zyra e ambiente sherbimi me qera Shtepi me qera Sarande. shtepi banimi apartamente shtepi me qera shtepi ne shitje Deshiron te jesh ne kontakt me agjent te tjere qe kane prona te ngjashme ne te njejten zone Shtepi me qera ne qender te qytetit te sarandes tek 15 kaci ne sarande. 31 30 29.


Ka nj sallon ndenjie ambient gatimi nj ballkon mjaft t bollsh m dhom gjumi dhe tualet me parabanjo konceptuar n form lavanterie. Shtepi me qera 22 12 2020 11 34 Post ID 23582. Kontakte te tjera 0684184420 amp 00393887526774. Cmimet me te mira dhe me te lira ne treg Deshironi te blini ose te shisni apo jepni me qera Apartament Vila Shtepi Private Shtepi me Verande Garazh Dubleks Truall Komerciale Dyqane Zyra Toke Shitje Biznesi na kontaktoni ne 0692021009 ose email protected Cmimet me te mira dhe me te lira ne treg Deshironi te blini ose te shisni apo jepni me qera Apartament Vila Shtepi Private Shtepi me Verande Garazh Dubleks Truall Komerciale Dyqane Zyra Toke Shitje Biznesi na kontaktoni ne 0692021009 ose email protected Jepet shtepi me qera te Kopshti Botanik 2 1 2 perfshire parkim ne cmim Ndodhet n katin e 3 banim pallat i ri me ashensor dhe ka sip rfaqe totale 94 m . Apartament 2 1 me qira tek Insituti. Shtepi me Qera Sarande quot Dori quot Check on google Apostol Cuni 19 Sarand 2020 20 000 Leke Shtepi Me Qera Ne Tirane 3 1 E Mobiluar . Agjensi Imobiliare Shtepi pushimi Vila Troje. Inter s. Shtepi ne shitje shtepi me qera prona te tjera per shitje dhe me qira konsulenc financiare nd rmjet sim vler sim prone asistenc ligjore e shum sh rbime t tjera q ne ju ofrojm derisa ju t gjeni at q k rkoni. jonufer 0684404948 ne jonufer 2 dhoma 20 metra larg plazhit dhe vend parkimi Posted by hairi at 8 16 AM. 350 Euro. . Shtepi private Me qera shtepi me qera babrru Shitet fusha aviacionit okazion Shtepi me qera kamez Vilat Gjermane kombinat Shtepi ne shitje liqeni i thate me qera 200 mij lek smart selite te kthesa e kamzes garsoniere Me qera ditore Qera shtepi private ne kombinat shtepi tirane Shtepi private me qera komuna e parisit ndarje qeraje sauk Gazoniere. Akomodimet jane komode te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe me pajisje funksionale elektroshtepiake. Shpallje tjera nga Shit si. Jepet me qera shtepi 1 1 e mobiluar adresa tregu elektrik . 5 minuta ne kem esht plazhi . Publikuar nga . Shtepi me Qera Sarande quot Dori quot Check on google Apostol Cuni 19 Sarand 2020 Shtepi me qera 07 06 2020 11 55 Post ID 11346.


Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera SHTEPI ME QERA VLORE Vlora Vlor Albania. Zbulohet eksperti i kaparit per shtepi me. 7 433 likes 44 talking about this. Apartamenti jepet i mobiluar disponon te gjitha elektroshtepiaket kondicioner ndodhet ne katin e 3 te dhe eshte i pa banuar me pare. Keshillohet rregjistrimi. Agente de bienes ra ces. Dhjetor. This service uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram.


10. This venue consists of 1 bedroom. 35 m 2 0698801181 4 Tetor 2020 Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane prane qendres. Independence Square is 1. Shtepia jepet me qera e pamobiluar pervec bufese se kuzhines. ndodhen ne plazhin e vjetr. Na kontaktoni n cdo koh skuadra jon do ju p rgjigjet p r cdo k rkes tuaj n Ketu do te gjeni nje liste te shtepive me qera per t u akomoduar pasi te beheni studente. Siperfaqe 500m2 mimi 160 euro m2 i diskutueshem Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone Shtepi me qera tek Rruga Vellezerit Kondi me Tirane 400. Japim shtepi me qera per studenta shtepia eshte e kompletuar me te gjitha mobiljet e nevojshme gjithashtu dhe me internet free . 7. Qera shtepi dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane shtepi me qera ne astir 1000 shtepi me qera gazonjere me qera ne babrruose shtepi me qera ne babrru 57362 shtepi me qera 150 ne prizren 1000 shtepi me qera qera ditore ne tirane shtepi gazonjere me qera ne babrruose shtepi me qera ne babrrulanguageenglish shtepi me qerashtepi me qera1 oferit qera shtepi 20000 oferit qera shtepi 15000. HYRJE TE KOMPLETUARA 1 1 DHE 2 1 PER KONTAKT 00355692559193 Mar 21 2016 Kerkimi i nje shtepie me qera varet nga faktore te ndryshem si psh te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. nje dhome gjumi dhe nje tualet me. Videos. Shtepi Me Qera apartament me qera dhoma Shkod r Sun Real Estate ofron me qira nj apartament 3 1 me . 1 602 likes 3 talking about this. Shtepi Me Qera Vlore Vlora Vlor Albania. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera Jepet me qera 2 1 2 tek Ish Parku i Autobuzave Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe totale prej 120m2 pallati esht i pajisur me ashensor dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi 2 banjo 1 sallon te madh 1 ballkon 1 koridor te bollshem ka nje mobilim modern dhe cdo gje eshte e re. Shtepi me qera i Vlor Book overnatting til ekstra gode priser 3 gjesteomtaler og 1 bilde finner du p Booking. Jap Shtepi me Qera ne Borsh te Sarandes Shtepija ka dy Dhoma Koridor dy Banja dy Frigorifera dy Kuzhina ne vend shume te qete ne mes te gjelberimit vend per parkim brenda portes per me shume kontaktoni ne 0672534432 Shtepi me qera 2 1 dhjetori 3 1 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane shtepi me qera 21 dhjetori 31. 30 000 Leke. Shtepi me qera 3 August 2020 Apartament ultra modern ne qender te Tiranes 2 1 I pozicionuar ne qender te Tiranes me nje pamje te mrekullueshme nga lulishtja dhe Hotel Plaza ofrojme per ju Apartament Ultra Modern 2 1 me te gjitha komoditetet per te akomoduar 6 persona. Doni te shisni nje shtepi ketu mund ta beni . Jepet shtepi me qera te Kopshti Botanik 2 1 2 perfshire parkim ne cmim Ndodhet n katin e 3 banim pallat i ri me ashensor dhe ka sip rfaqe totale 94 m . Qemal Dracini prane sheshit Demokracia. Jepet Super Ap 1 1 Tek Rr Bardhyl Pran Gjimnazit Cajupi . 524 likes 18 talking about this. al pasi ne jemi reklamuesi m i madh n vend. Shtepi me qera 6406 Shtepi ne shitje 4416 Ambjent biznesi me qera 1576 Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane shtepi me qera ne astir kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane te lira ndarje qeraje kompleksi delijorgji njoftime falas per shtepi me qera shtepi me qera ne astir 1000 shtepi me qera shtepi me qera laprake shtepi me qera tek fresku shtepi private me qera ne tirane gazeta online shtepi me qera. Per nje Vizite ne Prone na Kontaktoni. Shtepi me qera is a self catering property located in Vlor near Plazhi i Vjeter Beach. Me mij ra njoftime p r Shtepi me qera t mobiluar komplet t renovuar n lagje t re apo t ve uar 1 kat she 2 kat she apo tjet r 1 1 2 1 dhe t tjera n shitje dhe me qera. apartamenti ndodhet ne mes te myslym shyit prane mullirit. Hotel amp Lodging. Immobilienscout24 shquhet ne gjermani per ofertat e gjera te shtepiave dhe thjeshtesia ne gjetje. Pls. Pagesa 250 Euro Ambjenti 1 1 ose Garsoniere Per 3 persona maksimalisht. Product Service Jepen ambjente me qera Tirane. August 3 2020 at 5 13 PM Public. 000 leke ne muaj. Jepet me qera apartament sp 74 m2 allias ka foto Shtepi me qera Apartament banese me qera 1 1 Premte 22 Maj 2020 Tirane jap me qera ambjent biznesi Kati 2 400 m 8.


2020. Shtepi me qera ne Tirane. Eshte shume i pershtatshem per dy student e. Share Other Information . Sections of this page. Jepet me qera Vendbanime Sht pi. 17 000 LEK muaj. Apartamente me. FUTURE HOME Real Estate. Beach Resort Shitet apartament 1 1 Rr. 2020 Perla Real Estate Tirane Albania Perla Real Estate Apartament me qera Apartamente ne shitje Shtepi me qera Shtepi ne shitje Vleresim prone 0674074444 Shtepi me qera ne Garfield NJ 2 dhoma gjumi me gardorob banje guzhin the Attic Informacioni qe duhet nga qeraxhiu Ku punon akaunti i bankes sa te ardhura keni dhe firmosja e kontrates nje vjaecare do NOT contact me with unsolicited services or offers Apartament 2 1 per qira Astir EL SAHARA Apartamenti organizohet nga sallon kuzhine dy dhoma gjumi dy tualet si dhe nje verande e madhe e mbuluar. 7 6 mij p lqime 58 duke folur n lidhje me k t . eshte e pershtatshme per familjare per shoqeri. com shtepi me qera jepet me qera. Ne kushte te mira Pa ashensor. 08. See All. 3 485 likes 7 talking about this. Per te gjithe ju qe deshironi qe shtepine tuaj ta jepni me qera mund te na shkruani ne. 00 m2 me 1 Tualet Kati Kati 4. Ne Dosja AL do te gjeni lajme me te fundit rreth 39 sht pi me qera 39 . Gasoniere 1 1 me qera ditore ne Vlore. Share. Cmimi 30 000 ALL. Wohnungsboerse per oferta direkte nga privati te privati. Gjithashtu n p rmjet SarandaWeb ju do t informoheni p r quot Gjith ka rreth Sarand s quot P r cdo sugjerim ose k rkes ju lutemi t na kontaktoni. or. View Full Size. Zona mjaft e qete dhe familjare. kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. jepet me qera garsoniere te rruga hoxha tasim shtepia eshte me te gjitha kushtet dhe komoditetet. com shtepi me qera jepet me qera gazonjere me qera shtepi ne shitje shtepi me qera shkoder gazeta celsi online Jul 06 2013 Shtepi me qera Saturday July 6 2013. Your cancellation request will be handled by the property based on your chosen policy and consumer law where applicable. Shtepi Pushimi Zvernec. 000 Euro Kullat Binjake ka foto Shtepi me qera Zyra e ambiente sherbimi me qera Shtepi me qera Tirana. Tek shpi. pylli i sodes P r vendbanimin Banj Hyrje e ve ant E mobiluar Nxeht si dhoma plazhi te mobiluara me guzhin me lavatrice me figorifer me kondicioner me parkim privat. fustana_me_qera2020 Sht pi n shitje dhe me qera. Sheshi Shkenderbej Myslym Shyri Tirane Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e quot Sheshi Shkenderbej Myslym Shyri quot 0. Apartamenti eshte totalisht i arreduar me nje cilesi te larte ndodhet ne katin e trete banim. 7 8 mij p lqime 172 duke folur n lidhje me k t . Cdo i interesuar per me teper info te na kontaktoj ne DM ose ne nr e telit ose whattsap 0688193772. 1 guzhine 1 tualet 1 ballkon. 5 5. Apartament 4 1 me qera ne Tirane ne Bulevardin Zogu i Pare 700.


Vila ka nj sip rfaqe prej 320 metrash. P r me tep r informacion m kontaktoni. Hotel Resort. Shtepia ndodhet te Rruga Siri Kodra prane Hotel Meridian Cmimi 18000 leke te reja.


Shteti. Kosova. Pagesa 25 000 Leke Dhoma Sallon . N katin e 3 t t nj vile shtepi me qera Komuna e Parisit 60 m . Siperfaqa 77 m2 mimi 57000 euro Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone Bukuroshe Haruni gt Shtepi me qera ne Tirane Jam e teresuare per nje goc per darje e qira kush eshte e teresuare te me shkruaje me messenger ne Qy e tirana December 16 2020 at 9 22 PM Shtepi me qera ditore ne Tirane 28 Tirane. 000 lek muaj. Ju mirepresim Photos from Shtepi me qera Sarande 39 s post 26 07 2020 Vila Halili ofron apartamente 1 1 gazoniere 2 1 dhe dhoma plazhi duke filluar nga 25 euro nata deri ne 60 euro nata . Jepet shtepi me qera 2 1 ne Rrugen quot Siri Kodra quot 75 m2 pjeserisht e. Shtepi me Qera . August 6 2020 06 08 2020 Shengjin. Gjithcka sht e mundur n se beson tek njer zit e duhur 841 Followers 2 694 Following 32 Posts See Instagram photos and videos from Vera Fustana me qera fustana_2020 Mij ra njoftime p r Shtepi me qera. Kerkohen Persona serioz dhe me afat te gjate. Jepet me qera Vendbanime Sht pi Prishtin . Durres ne Ish keneta lagjia 17 Vincens Prinushi Jepet me qira objekt Banimi Biznes 1000m2 te cilat 75m2 jan shtepi banimi 2 1 te kompletuara me te gjitha kushtet shtepiake dhe 230 m2 jam biznes i pershtatshem per supermarkete ose magazina te cilat kan hapsire te jashte 500 m2 parkim dhe 200m2 lulishte . .


Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera Shtepi me qera 2 1 tek Vasil Shanto Shitet sht pia 320 m2 me 4. Shtepi Ditore me qera Hostel. Organizohet n sallon mjaft t bollsh m me kuzhin gatimi dy dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon. Jepet me qera apartamenti 3 1 2 tualete kati 6 banim pallat i ri me administrim amp ashensor. email protected Ndryshuar ne 24 Prill 2020 Shperndaje ne 669 Followers 2 Following 67 Posts See Instagram photos and videos from . Shitet Super Ap 2 1 Pran Shkolles. Mar 23 2016 Keshilloj me poshte disa nga motoret e kerkimit per shtepia dhe apartamenteve me qera ne mbare gjermanine si nga privatet dhe nga agjensite. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. 0683159000 Viber whats app. Filtroni njoftimet n baz t mimit numri t dhomave apo sip rfaqes dhe gjeni njoftimet q ju interesojn juve m shum . Shtepi me qera e mobiluar me te gjitha 1 sallon 2 thoma gjumi 2 banjo 1 ballkon kati 4 perball kopleks florida 250 milek ne mua. September 2 2020 per ata qe nuk munden te bejne pushimet ofert 0695666789. Jepet Apartament Me Qera 2 1 Tek Liqeni I Thate . Pagesa 260 Euro Ambjenti 1 1 ose Garsoniere Ambjenti i mobiluar Siperfaqa 70. Log In. Me Qera Shtepi Private 2 1 ne Laprake Vend Parkimi i Sigurte me Oborr Mobilim i Mirembajtur Hapesire e Madhe me Ndricim Qetesi dhe Gjelberim Tualet i Madh me Ajrosje Natyrale dhe Hidrosanitare Cilesore Instalimet te Gjitha Funksionale Q1929 Te dhenat e ndarjes 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 tualet 1 korridor 1 Kuzhine 1 Ballkon SIP TOTALE 110 m2 KATI 1 Karakteristika. 600 Euro. there are tow house 30 euros for one contact 0684404948 . Ofrohet I mobiluar. Lagja Kastriot perballe Drejtorise Arsimore Fier Albania 355 67 57 51 204 Business Description f Insta. Per me. zona eshte e qet. Agjensi Imobiliare Shitje Blerje Qera. Ketu do te gjeni shtepine tuaj ideale. Aug 14 2015 Public in Timeline Photos. Sa e vleresoni kete sherbim Shtyp siper yjeve per te votuar Voto Vleresimi mesatar 3. Shtepi me qera Shtepi shtepi private apartament vile durres Shtepi me qera ne durres shtepi me qera per studente Shtepi ne shitje Caddy Tirane shkozet APARTAMENT ME QERA plazh Qera qira garsoniere qender Shtepi ne durres vila Private Sh Gazeta celesi shtepi me qera vila e zogut Me qera Gasoniere Hamallaj apartment me qera Shtepi me qera durres. shtepi banimi apartamente shtepi me qera shtepi ne shitje Page 3 Apartamente per shitje ne Vlore Apartament me qera ne Vlore Tirane Sarande Orikume Radhime Dhermi Himare.


Anonim Shpallje 2 Shit si q nga 10. 12 07 2020 . 518 Me gusta 62 personas est n hablando de esto 1 persona estuvo aqu .


20 m 2 0698801181 10 Dhjetor 2020 Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane prane Sheshit Skenderbej. Oborr i madh per parkim rreth 3 makina. shtepi me qera fresku N katin e 3 t t nj vile shtepi me qera Komuna e Parisit 60 m . Al . Jap Marr Shtepi me Qera Tirana Albania. Book Now Pay When You Stay Enjoy added flexibility when you choose FREE cancellation. Oborri ka hapesire te mjaftueshme per parkimin e nje makine. N katin e 2 t t nj pallati ekzistues jepet te rruga Myslym Shyri shtepi me qera. al. Hotel amp Lodging jepet apartament me qera 1 1 myslym shyri prane bar merlin monroe me siperfaqe 64 m2. Shtepi pushimi sarande me pamje nga deti Shtepi me qera Vila ose shtepi me qera Premte 07 Korrik 2017 Sarande jap me qera apartament 75 m koder lagjia 4 SARANDE Rr. 5K likes. 502 likes. Join. Full Story.


Vendndodhja Kop shti Botanik. 16 11 2020. Organizohet Salloni dhe dhoma gjumit jane se bashku. Chat 2017 10 01 20 13 05 from Tiran. Kati i 1 i nje pallati egzistues. 1 t pasurive t paluajt shme n Shqip ri. E pabanuar me pare. 379 likes 12 talking about this. 669 Followers 2 Following 67 Posts See Instagram photos and videos from . al sht platforma e duhur p r ju. Jepet Super Ap 2 1 Tek Liqeni Bashk Me Garazhd Me Pamje Perfekte . Prishtin . Ambjenti i mobiluar Siperfaqa 70. Shtepi me qera 14 12 2020 19 46 Post ID 23190. Jepet shtepi me qera prane Kopshtit Botanik 2 1. Disponon 2 dhoma gjumi sall ndenjeje k nd gatimi oborr verand ballkon tualet. Me Cdo Pajisje A Ne Ali Dem 1 1 Perfekt Fiks Te Bkt Lindje Komplet Orientimi Me 2 K . Shtepi me Qera Data 21 12 2020 20 48 Post Id 285465. See a detailed description of the hotel photos and customer feedback. 00 m2. Dec 02 2016 Shtepi me qera ne Tirane me cmim te arsyeshem Shtepi me qera ne tirane garsoniere me qera shtepi me qera ne durres njoftime. Apartamenti ka nje arredim te plote e te kendshem si dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshepiaket. com. 502 likes 1 talking about this. Name required Shtepi me qera Tirane. Shikoni t gjitha shpalljet bazuar n k rkimin tuaj Jepet me qera Sht pi Gjilan ose regjistroni nj shpallje tani duke treguar se far sht ajo q blini ose shisni dhe p rdorni t gjitha avantazhet q vijn nga t reklamuarit n MerrJep. Kemi shtepi 2 1 qe kushton 400mije leke kurse garsoniere 100 mije leke Jepet shtepi me qera Shtepia eshte e organizuar ne 1 1 Eshte e kompletuar me cdo paisje te nevojshme. Sot 17 10 JEPET ME QERA SHTEPI 1 1. 3. com shtepi me qera jepet me qera gazonjere me qera shtepi ne shitje shtepi me qera shkoder gazeta celsi online Jap shtepi me qera 2 1 pjeserisht e mobiluar Shtepi private 2 kateshe kati i par cmimi 200 mij Rruga tasim shehu. kati i 4. Shtepia ka nje organizim si 2 1 me 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket 1 tualet me dritare 1 korridor 1 post parkimi dhe nje oborr te vogel. Shtepi me qera Sarande Sarand . For bookings made on or after April 6 2020 be sure to consider the risk of the coronavirus COVID 19 and associated government measures. mimi 60. 000 Lek te reja do muaj. Te rruga Marko Bocari pran teatrit ArTurbina shtepi e mobiluar me qera n katin e 5 t t nj pallati t ri me ashensor i cili p rb het nga vet m 22 apartamente. Shtepi me qera Tirana. Besim Alla Yzberisht Apartamenti eshte i organmizuar ne sallon kuzhine nje dhome gjumi nje tualet si dhe nje ballkon. 70 Km nga qendra Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 35 m2 Ambjenti 1 1 E Mobiluar. 7 191 p lqime 105 duke folur n lidhje me k t 1 ishte k tu. Pavar sisht n se jeni duke k rkuar me fjal ky e Shtepi me qera kategori Sht pi ose vendndodhje Ferizaj MerrJep. Rana e hedhun. Gjeni sht pi n shitje n Gjith Shqip rin si n Tiran Elbasan Kor Kam z Sarand Durr s Vlor dhe t tjera. Ne ndodhemi ne Vlore rruga quot Andrea Varfi quot lagjia quot 1 Maj quot . Jepet ne qera apartament 4 1 2 180m2 kati 3 Apartamenti ka Korridor i madh 3 dhoma gjumi 1 guzhine 1 dhome ndenje 2 banjo 1 dhome bosh 1 verande Apartamenti eshte i mobiluar parket me termo izolim dhe izolim akustik Nuk pranoj agjensi 1 qera paradhenie Cmim i diskutueshem 30000all Shtepi me qera Fier reviews 1001 Fier Albania. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni makina ne shitje te lira me letra gazeta online sot dyqane dhe lokale me qera gazeta njoftime. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen Rr. SHTEPI ME QERA per pushues student e Familjar SKELE_VLORE Shtepi me qera Jepet Me Qera Apartament 2 1 Tek Zogu I Zi. Send a message for check in dates to know the exact room rates. Cmimet variojne 4500 8200 lek nata ose 36 67 euro nata. . Gazioner apartamente1 1 2 1 3 1 verande me pamje nga deti mobilim bashkohor vend parkimi I siguruar ambjente te pasuruara nga nje gjelberim mbreslenes. com Cmimet me te mira dhe me te lira ne treg Deshironi te blini ose te shisni apo jepni me qera Apartament Vila Shtepi Private Shtepi me Verande Garazh Dubleks Truall Komerciale Dyqane Zyra Toke Shitje Biznesi na kontaktoni ne 0692021009 ose email protected jepet apartament 2 1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi afer ring center ne pallat te mireadministruar eshte i sapo rregulluar me paisje dhe dyshek te rinj me kondicioner per ngrohje f. Pagesa 30 000 Euro Ambjenti . Janar 2021 1 Dhjetor 2020 3 Tetor 2020 1 Mars 2018 1 N ntor 2017. Jepet me qira apartament 3 1 Shkoder ka foto Shtepi me qera Apartament banese me qera 3 1 Enjte 28 Janar 2021 Zyra me qira Tirane ka foto Shtepi me qera Apartament banese me qera 2 1 Merkure 27 Janar 2021 Shitet Toke Buze detit sarande ka foto Shtepi me qera Troje toke bujqesore me qera Shtepi me qera me ndarje qeraje dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane shtepi me qera me ndarje qeraje shtepi me qera me ndarje qerajelanguagealbanian 2020 Perla Real Estate Tirane Albania Perla Real Estate Apartament me qera Apartamente ne shitje Shtepi me qera Shtepi ne shitje Vleresim prone 0674074444 Titulli Shfaq fotot Premte 17 Janar 2020 Jepet me qera garsoniere sp 35 m2 Tirane ka foto Shtepi me qera Garsoniere me qera Enjte 16 Janar 2020 Tirane jap me qera apartament 2 1 A BLK Kati 8 107 m 750 Euro Rruga e Kosovar ve Rruga e Kosovar ve ka foto Shtepi me qera Apartament banese me qera 2 1 Shtepi me qera ditore ne qender te Tiranes 37 Tirane. Pagesa 220 Euro Dhoma Sallon. Ju mirepresim Shtepi me qera 29 12 2020 14 13 Post ID 17622. Vila ka strukture 2 kateshe. Njoftime. hyrja the enter. Gazioner apartamente1 1 2 1 3 1 verande me pamje nga deti mobilim bashkohor vend parkimi I siguruar ambjente te pasuruara nga nje gjelberim. dhomat jan 1 1 dhe gazonjere. 2 1 dy dhoma gjumi 1 tualet kuzhine e vogel 2 ballkone . 2020 sht pia. Shitet super apartament tek Kopshti Zoologjik Apartamenti ka nje pamje fantastike nga Kopshti Zoologjik e cila jep drite dhe relaks per syt tuaj. Shtepi dhe dyqane me QERA ose per SHITJE ne Fier. 306 likes 6 talking about this 3 were here. Servicio comercial. Shitet sht pia 320 m2 me 4. Shtepi me qera 29 12 2020 14 18 Post ID 17794. Shtepi me qera ne Lagje Spitalit mbrapa Eulex 450E. Per me shume informacion kontaktoni shtepi banimi apartamente shtepi me qera shtepi ne shitje Page 3 Blerje shitje qira nd rmjet sim konsulenc financiare asistenc ligjore e shum sh rbime t tjera n fush n e pasurive t paluajtshme. Gjithcka sht e mundur n se beson tek njer zit e duhur Jan 07 2016 Shtepi me qera is on Facebook. Shtepi me qera. If you don t book a flexible rate you may not be entitled to a refund. 2 310 likes 17 talking about this. Ndodhet n katin e 1 banim pallat i ri me ashensor dhe ka sip rfaqe totale 85 m . Kategorit Makina Vetura. P r ta par apartamentin na kontaktoni 2020 Wopita Online Instagram Web Viewer. Njoftime te Ngjashme. cel . Home Prona Sht pi n shitje ose me qera. Shihni fotot vendndodhjen e pron s n hart dhe detajet e kontaktit t agjentit real estate ose vet pronarit. The venue offers accommodation 1. Pavar sisht n se jeni duke k rkuar me fjal ky e Me qera kategori Sht pi ose vendndodhje Mitrovic MerrJep. Godina sht gjithashtu e monitoruar gjat gjith koh s me kamera sigurie. cemimet jan 15 . fustana_me_qera2020 Shtepi me qera house for rent Vlore Pesan dengan Jaminan Harga Terbaik 5 foto menanti di Booking. 09 06 2020 . kondicioner. Shtepi me qera ne Shqiperi. al Listim p r sht pi nj kat she me qira n Kor qyteti. Shtepi Me Qera Guests of Vlore will have a nice stay at Shtepi Me Qera apartment. 20 . Photos from Shtepi me qera 39 s post. Gjithashtu ofron post parkimi. The apartment can house up to 6 people and consists of 1 bedroom and 1 bathroom. al do te gjeni apartamente me qera ne shitje me qera ditore dyqane toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. Ketu do te gjeni nje liste te shtepive me qera per t u akomoduar pasi te beheni studente. Ju mirepresim Tel. shtepi me qera selvia Jepet me qera kati i dyte i nje banese private i pamobiluar. 00 m2 me 1 Tualet Kati Kati 2. Zona n t cil ndodhet ju ofron qet si maksimale. August 29 2020 Shtepi druri me qera. Pagesa 300 Euro Dhoma Sallon 1 1 ose Garsoniere Mobilimi E Mobiluar . 2 miles from the apartment. Nese paguhet 6. 1.